درباره ما

وب سایت فست پیک آیتم در آبان ماه سال 1398 فعالیت خود را در زمینه‌ی فروش آیتم‌های استیم و بتل.نت، سی دی کی، گیفت کارت، سخت افزار گیمینگ و سرویس بوست انواع بازی های استیم ، بلیزارد و ... با تیمی متشکل از 24 نفر آغاز کرد.

فست پیک آیتم با بیش از 4 سال تجربه در زمینه بوستینگ، و با داشتن تیمی حرفه‌ای از بوستر ها، بهترین کیفیت خدمات بوستینگ را به شما عزیزان ارائه می نماید.

پس از بررسی روش های موجود و تحقیق در مورد روش های خرید و فروش آیتم، و با به کارگیری به‌روز‌ترین روش های موجود، به راه‌اندازی این سایت برای تحویل اتوماتیک و آنی آیتم ها به شما عزیزان اقدام نموده‌ایم.

قیمت های موجود بر روی وب سایت به صورت پیوسته در حال پایش و بروزرسانی می باشد.

فروشگاه مجازی فست پیک آیتم با هدف پشتیبانی سریع و حل مشکلات شما عزیزان خواهشمند است نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را برای بهبود هر چه بیشتر وب سایت از طریق فرم تماس با ما، با ما در میان بگذارید.

فروشگاه اینترنتی فست پیک آیتم
فست پیک آیتم پیشرو در زمینه خرید و فروش کالاهای مجازی در سال ۱۳۹۸ با همکاری با یکی از قدیمی ترین گروه های دوتا ۲ کشور فعالیت خود را آغاز کرد. از فعالیت های فعلی می توان به بوست اکانت دوتا 2 ، فروش آیتم دوتا 2 ، فروش آیتم csgo ، فروش اکانت استیم و فروش استیم ولت اشاره کرد.